חווית הקריוקי

אירועים עסקיים לא חייבים להיות סטנדרטיים ואף לפעמים משעממים. באקלים המקצועי המהיר והתזזיתי של ימינו, מקצועיות, יצירת עניין ומקוריות מכתיבים את תחום האירועים. אם אתם מתכננים אירוע ורוצים להבטיח שכל הנוכחים יוכלו להשתחרר וליצור קשרים, אנחנו כאן כדי לדאוג שתצאו לא רק משגרת העבודה, אלא מהשגרה בכלל!

ישנן פעילויות רבות שיכולות להתאים לאירוע עסקי, אבל ערב של חווית קריוקי איכותית, מבטיח שהוא יהיה בלתי נשכח. אחרי הכול, כדי לעשות עסקים צריך ליצור אווירה של נינוחות, כנות ואמון. ואין דרך טובה יותר ליצור אווירה שכזו מאשר ללגום עוד לגימה מן המשקה, לשחרר מעט את העניבה, ולעלות לבמה.

המתחם שלנו בפתח תקווה מכיל שבעה חדרי קריוקי פרטיים, מגוונים וייחודיים המכילים בין 6 ל- 150 אנשים, כך שהם תואמים לאירוע בכל סדר גודל. כל אחד מעוצב בקפידה ובסטנדרט בינלאומי תוך התחקות אחר רוחה ומאפייניה הבולטים של עיר גדולה בעולם, כדי שתוכלו לדון בתנודות האחרונות של השוק באווירה אינטרקונטיננטלית. בנוסף לאווירה ולעיצוב, תוכלו ליהנות מתפריט אוכל עשיר ובר מאובזר שיתאימו לכל חך. כמו כן בכל חדר יש מערכת ייחודית ומתקדמת המנוהלת באמצעות אפליקציה חדשנית השולטת על עשרות אלפי שירים המתעדכנים על בסיס יומי, ובמגוון שפות שונות.

בין אם מדובר בפגישה מצומצמת עם משקיעים, יום עיון למנהלים, יום גיבוש לצוות, או בכל אירוע עסקי אחר, אנחנו מוכנים עבורכם. החדרים מאובזרים באמצעי מולטימדיה וסאונד מן המתקדמים בעולם, על מנת שתוכלו ליהנות מאירוע מוזיקלי יחיד במינו באווירה חיה ודינאמית. בואו להפגין את הביטחון העצמי שלכם במקום המושלם "לשבירת קרח" לפני הכרעות גדולות, להציג לראווה את חוש ההומור לעובדיכם על הבמה המאובזרת, או לראות את העמיתים שלכם נפתחים האחד לשני כמו שלא עשו לפני. בואו ליצור חוויות וקשרים חדשים שיחזקו את העסק שלכם בדרך הטובה ביותר – דרך מוזיקה ושיתוף הדדי.

Loading
דילוג לתוכן