קריוקי בפתח תקווה

בחשיבה על קונספט של אירוע קשה מאוד להגיע למסקנות על איך לבדר את הקהל. תמיד רוצים להעניק את האוכל הכי טוב, השירות הכי איכותי ולקבל עיצוב מרשים שכמוהו לא נראה עוד. עם זאת, בסופו של דבר, אנשים באים ליהנות ולקבל חוויה שונה ולא בנאלית. לכן, ישנם אולמות אירועים שמוכנים לקחת צעד קדימה ולספק לאורחים בידור מסוגים שונים, כולל גימיקים חד פעמיים. אחד הכוריוזים הגדולים של התקופה האחרונה בתוך אולמות האירועים קשור לשירה ולריקודים, אך לא לצד המסורתי שכולנו מכירים. באולמות מסיומים, כמו אולמי טוסקה שבפתח תקווה, אפשר להתחבר למערכת קריוקי בתוך האולם, ולהתחיל לרקוד ולשיר לשירים מוכרים, בצורה שהיא אינה קונבנציונאלית.

הפתיחה של עוד ועוד חדרי קריוקי בישראל מעידה על כך שהטרנד הולך וגדל. קהל רב מתחבר לקונספט של שירה בציבור למטרות הגשמת חלום מצד אחד, ובידור מנגד. יש לא מעט חדרי קריוקי בפתח תקווה אך הם לרוב מוגבלים במה שהם יכולים לתת. כאשר מערכת קריוקי ברמה גבוהה מתחברת בתוך האולם, כפי שקורה באולמי טוסקה, הקהל מקבל משהו שקשה מאוד לקבל במקומות אחרים. באולמי טוסקה הקהל נחשף למקום בו האוכל ברמה גבוהה, ההרגשה והוייב הם מאוד טרנדיים והאזור הוא מאוד יוקרתי. עם זאת, הערך המוסף מגיע מתוך האולמות, שהם מודולריים, מרשימים, מתאימים להרבה סוגים של אירועים וגם – מעניקים בידור שאין במקומות אחרים.

אידיאלי לסיטואציה

בהרבה אירועים, האורחים משתעממים או בורחים מוקדם, כי לא תמיד יש חיבור למוזיקה או רצון לאכול קינוחים. כאשר מתחברים למערכת קריוקי, יש עניין באולם, יש בידור ונעים מאוד לחגוג בצורה כזו עם משפחה, חברים וקולגות. באולמי טוסקה יש שני אולמות, שמתאימים לאירועים קטנים יחסית, ולכן, הקריוקי יכול להתאים ולהיות אידיאלי לסיטואציה.

Loading
בחר קטגוריה
אולם
אולם אירועים
אולמות
אירועים
בר מצווה
בת מצווה
גן אירועים
גני אירועים
הפקת אירועים
השכרת מקום
חדר פרטי לאירועים
חדר קריוקי
חדרי קריוקי
חינה
יום הולדת
לופט
מועדון בת מצווה
מועדון לבת מצווה
מועדוני בת מצווה
מועדונים
מסיבת
מסעדה
מסעדות
מקום לאירוע
מקום לאירועים
מקומות
מקומות לאירועים
קריוקי
רעיונות לבר מצווה
רעיונות ליום הולדת
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בהוד השרון
בהרצליה
במרכז
בסגולה
בפתח תקווה
בפתח תקווה סגולה
ברעננה
בשרון
בתל אביב
פתח תקווה
צפון
רעננה
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים
דילוג לתוכן