מקומות לאירועים בפתח תקווה

לכל עיר יש את אזורי הבילוי והפנאי שלה, כאשר ברוב המקרים, מדובר באזורים צפופים ובעייתיים מבחינת חנייה. דווקא פתח תקווה, עיר שנתפסה עד לפני כמה שנים כמאוד אפורה ולא קיימת עבור בליינים, מספקת אזור בילוי חדשני ומודרני. אזור הבילוי, שנמצא ברחוב השחם, אשר צמוד ליכין סנטר, מלא במסעדות, ברים ומועדונים אשר מעניקים לפתח תקוואים, לאנשים מאזור השרון ואפילו מחולון וראשון לציון, ליהנות מאזור ייעודי, עם חנייה חינמית ועם מגוון רחב של אפשרויות. בתוך כך, באזור ישנם גם כמה אולמות אירועים יוקרתיים, כאשר גולת הכותרת היא אולמי טוסקה.

בחיפוש אחר מקומות לאירועים בפתח תקווה הטוסקה מהווה את הפתרון האידיאלי מכמה סיבות. ראשית, אולמי טוסקה יושבים במרכז רחוב השחם, מול החנייה החינמית, כך שמתקבל פה אפקט של יוקרתיות, מיקום איכותי וחנייה ללא עלות. הבניין בו יושבים האולמות הוא יוקרתי ומרשים, וכבר בכניסה ללובי מקבלים את האפקט הרצוי. במקום יש שתי גלריות מפוארות, אחת קטנה ואחת גדולה יותר, כאשר הכיוון הוא לאירועים קטנים עד בינוניים מבחינת כמות האנשים. כידוע, יותר קל לקבל איכות גבוהה יותר באירועים מהסוג הזה, שכן באירועים המוניים מתקבל גם אוכל המוני, ואין תשומת לב לכל אורח.

דגש על אירוח

בטוסקה שמים דגש גדול מאוד על אירוח, והצוות במקום הוא צעיר, עם וייב מעניין, אך לחבורה יש לא מעט ניסיון וישנה גם פתיחות לרעיונות והצעות. האוכל המוגש בטוסקה הוא טרי ומוקפד, ושתי הגלריות הן מודולריות וניתנות לשינוי, כך שניתן להתאים את האירוע ללקוחות. בנוסף, בטוסקה אף מאפשרים לשדרג את האירוע, שכן ניתן לחבר לכל אחת משתי הגלריות מערכת קריוקי מתקדמת. כידוע, קריוקי הוא פופולארי מאוד בישראל, ואנשים רבים אוהבים להעביר ערב קריוקי בכל מקום בו הם מבלים.

Loading
בחר קטגוריה
אולם
אולם אירועים
אולמות
אירועים
בר מצווה
בת מצווה
גן אירועים
גני אירועים
הפקת אירועים
השכרת מקום
חדר פרטי לאירועים
חדר קריוקי
חדרי קריוקי
חינה
יום הולדת
לופט
מועדון בת מצווה
מועדון לבת מצווה
מועדוני בת מצווה
מועדונים
מסיבת
מסעדה
מסעדות
מקום לאירוע
מקום לאירועים
מקומות
מקומות לאירועים
קריוקי
רעיונות לבר מצווה
רעיונות ליום הולדת
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בהוד השרון
בהרצליה
במרכז
בסגולה
בפתח תקווה
בפתח תקווה סגולה
ברעננה
בשרון
בתל אביב
פתח תקווה
צפון
רעננה
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים
דילוג לתוכן