מקום לאירוע קטן בפתח תקווה

מרבית האנשים מוזמנים לכמה וכמה אירועים כל שנה. זה כולל חתונות, בריתות, בר מצוות וגם אירועים עסקיים. אם בעבר מרבית האירועים היו די גדולים וכללו מספר רב של מוזמנים, כיום הסיפור הוא שונה. הלך הרוח השתנה ויש הרבה אנשים שבוחרים כיום ללכת על אירועים קטנים ואינטימיים יותר, כדי לשנות אווירה, ובעיקר להעניק לקהל שלהם הרבה יותר ערך והרגשה ביתית וטובה. לרוב, מדובר באירועים קלילים יותר הן מבחינת כמות האורחים, מבחינת ההוצאות ומבחינת ההתייחסות לכל הסיפור, ולכן גם קל יותר ליהנות מהם, רק צריך לבחור את המקום הנכון.

דווקא באירועים קטנים, אפשר להשקיע באוכל איכותי יותר, אלכוהול מושקע, או אפילו בבידור. יש לא מעט מקומות ברחבי הארץ המציעים כיום אולמות מותאמים לאירועים קטנים, כאשר הטובים ביותר יודעים מה נדרש כדי להרים אירוע קטן מבחינת היקפו, אך גדול מבחינת הרושם שהוא מותיר. מכל האולמות באזור המרכז בולט אולם פתח תקוואי אחד, שמצליח לבדל את עצמו מהשאר. אולמי טוסקה יושבים באזור הבילוי החדש של פתח תקווה, ברחוב השחם. במקום יש שתי גלריות, אשר נותנות לתושבי הסביבה (ולא רק) פתרון אידיאלי למגוון רחב של אירועים בסדר גודל קטן עד בינוני.

יחס שאין שני לו

בחיפוש אחר מקום לאירוע קטן בפתח תקווה אפשר לראות כי בטוסקה מעניקים מענה כולל ומושלם. הצוות במקום הוא צעיר ואיכותי, ושם דגש על יחס אישי לכל לקוח. כל האוכל אשר מוגש בטוסקה מוכן במקום על ידי צוות מיומן, כאשר הוא מגוון מספיק כדי לספק כל אחד מן האורחים. שתי הגלריות הן מודולריות, ונותנות אפשרות ללקוח לסדר את המקום כראות עיניו, ולהשתמש במרפסות המרשימות כחלק מהאולם.

Loading
בחר קטגוריה
אולם
אולם אירועים
אולמות
אירועים
בר מצווה
בת מצווה
גן אירועים
גני אירועים
הפקת אירועים
השכרת מקום
חדר פרטי לאירועים
חדר קריוקי
חדרי קריוקי
חינה
יום הולדת
לופט
מועדון בת מצווה
מועדון לבת מצווה
מועדוני בת מצווה
מועדונים
מסיבת
מסעדה
מסעדות
מקום לאירוע
מקום לאירועים
מקומות
מקומות לאירועים
קריוקי
רעיונות לבר מצווה
רעיונות ליום הולדת
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בהוד השרון
בהרצליה
במרכז
בסגולה
בפתח תקווה
בפתח תקווה סגולה
ברעננה
בשרון
בתל אביב
פתח תקווה
צפון
רעננה
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים
דילוג לתוכן