מקום לאירועים בפתח תקווה

נושא האירועים בישראל השתנה מאוד בשנים האחרונות. בניגוד לעבר, אז אירועים נערכו רק באולמות קיטשיים וגדולים, כיום, אנשים רבים מתחברים לקונספט של אירוע קטן ואינטימי ומקיימים  אירועים שהם קטנים בהגדרה כמו ברית או בר מצווה, אלא גם חתונות ואירועים שהם גדולים יותר, באולמות מותאמים. בסופו של דבר, הם מקטינים את האירוע מבחינת כמות האנשים, אך מגדילים את האפקט שנשאר אצל כל אורח, וזה היתרון הגדול ביותר של אירוע קטן.

הרבה מאוד אולמות אירועים בארץ החלו לארח אירועים קטנים שכאלו, הן בערבים והן בסופי שבוע. ההתאמה נעשית לא רק מבחינת הגודל, אלא מבחינת התפיסה. האוכל צריך להיות מגוון יותר, המוזיקה מתאימה והעיצוב הוא מוקפד יותר. גם הנושא הגיאוגרפי חשוב, שכן תל אביב לעיתים יקרה לתושבי המרכז. לכן, הרבה מאוד אנשים פונים לחפש אחר מקום לאירועים בפתח תקווה לאור הקרבה שלה לתל אביב והנגישות שלה לבאים מצפון ודרום. מקום פתח תקוואי אחד שמצליח לענות על כל הסטנדרטים הגבוהים שמציבים אנשים לאולמות אירועים קטנים הוא טוסקה.

להבין את ההבדל

בטוסקה יודעים לייצר את האווירה האידיאלית לאירועים, וזה כולל את העיצוב, שהוא בטאץ' איטלקי טוסקני מודרני, את המוזיקה, האוכל, הדינמיות של המקום והאוכל המוגש בו. בגלל העובדה שהמקום הוא מודולרי, ישנה התאמה לאירוע מבחינת ההצבה של האלמנטים ובנוסף, יש אפשרות להוסיף אלמנטים שונים בנושא הבידור, כולל חיבור מערכת קריוקי. בטוסקה שמים דגש על אירוח נעים, ולכן, הצוות הוא צעיר ותוסס, אך גם מאוד שירותי. בטוסקה עושים את הכל כדי שהלקוח יצא מרוצה, ושכל אורח ירגיש שהוא הגיע למקום מיוחד, שבאמת איכפת לו מהלקוחות שלו. בסוף, כשיושבים במרפסת של הטוסקה, מבינים את ההבדל בינו לבין אולמות אחרים.

Loading
בחר קטגוריה
אולם
אולם אירועים
אולמות
אירועים
בר מצווה
בת מצווה
גן אירועים
גני אירועים
הפקת אירועים
השכרת מקום
חדר פרטי לאירועים
חדר קריוקי
חדרי קריוקי
חינה
יום הולדת
לופט
מועדון בת מצווה
מועדון לבת מצווה
מועדוני בת מצווה
מועדונים
מסיבת
מסעדה
מסעדות
מקום לאירוע
מקום לאירועים
מקומות
מקומות לאירועים
קריוקי
רעיונות לבר מצווה
רעיונות ליום הולדת
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בהוד השרון
בהרצליה
במרכז
בסגולה
בפתח תקווה
בפתח תקווה סגולה
ברעננה
בשרון
בתל אביב
פתח תקווה
צפון
רעננה
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים
דילוג לתוכן