מסעדות עם חדר פרטי בתל אביב

ישנם הרבה סוגים של בילויים שאנשים אוהבים, אם כי אין ספק שהבילוי האקסקלוסיבי ביותר הוא הבילוי בחדר פרטי במסעדה. יש משהו בחדרים פרטיים שהוא יוקרתי מאוד, שכן מקבלים לא רק אוכל משודרג, אלא גם צוות מלצרים, מוזיקה אישית, ובעיקר הפרדה משאר באי המסעדה. מדובר בבידור ששמור בעיקר לאירועים מיוחדים, ויש אף אנשים שמקיימים בחדרים הפרטיים הללו גם אירועים רשמיים כמו ברי מצווה או בריתות. יש המון מסעדות עם חדר פרטי בתל אביב אשר יכולות להעניק בילוי חד פעמי, אך כאשר רוצים לקיים אירוע מרשים, עם צוות איכותי ואוכל טוב, אפשר לבדוק גם בפתח תקווה.

_mg_7252

פתח תקווה הפכה עם השנים לבית להמון אולמות אירועים מכל הסוגים והגדלים. יש בה גם המון אולמות קטנים, שמנסים להעניק את ההרגשה כאילו מדובר במסעדה יוקרתית, אך עם ערך מוסף. אולם אחד, שלמעשה מהווה חדר פרטי אחד מרשים וגדול יותר, הוא הטוסקה. אולמי טוסקה יושבים במרכזו של רחוב השחם, שהוא רחוב הבילויים הרשמי של אחת הערים המתפתחות בישראל. פתח תקווה ניערה מעליה את התדמית הישנה והאפורה, וכיום היא עיר בילויים טכנולוגית, לה יש אזור אחד שכולל הרבה מאוד מסעדות, משרדים, מקומות בילוי, וגם אולמות אירועים. אולמי טוסקה יושבים בתוך בניין מפואר ומרשים, וכאשר עולים מעלה, ניתן לראות שהם משקיפים על כל האזור באמצעות מרפסת שמקיפה את שתי הגלריות.

שדרוגים מובנים

השם טוסקה מגיע למעשה כקיצור של טוסקנה, ושתי הגלריות מעוצבות בטאץ' איטלקי קלאסי. האוכל במקום הוא מאוד מגוון וייחודי, והצוות במקום הוא מאוד צעיר ופעלתן, כך שאפשר לקבל ממנו הרבה יותר. אולמי טוסקה מתאימים לכל סוג של אירוע, והשדרוגים שהוא מעניק, גם ברמת הסאונד, האוכל והאירוח, הם ברמה הגבוהה ביותר.

Loading
בחר קטגוריה
אולם
אולם אירועים
אולמות
אירועים
בר מצווה
בת מצווה
גן אירועים
גני אירועים
הפקת אירועים
השכרת מקום
חדר פרטי לאירועים
חדר קריוקי
חדרי קריוקי
חינה
יום הולדת
לופט
מועדון בת מצווה
מועדון לבת מצווה
מועדוני בת מצווה
מועדונים
מסיבת
מסעדה
מסעדות
מקום לאירוע
מקום לאירועים
מקומות
מקומות לאירועים
קריוקי
רעיונות לבר מצווה
רעיונות ליום הולדת
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בהוד השרון
בהרצליה
במרכז
בסגולה
בפתח תקווה
בפתח תקווה סגולה
ברעננה
בשרון
בתל אביב
פתח תקווה
צפון
רעננה
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים
דילוג לתוכן