מסעדה לאירוע עד 50 איש

אירועים קטנים מהווים פתרון נהדר עבור הרבה מאוד אנשים, שלא רוצים להיכנס להוצאות או להרים אירוע בסדר גודל עצום. לפעמים, גם אירועים קטנים של כמה עשרות אנשים יכולים לעשות את העבודה בצורה אידיאלית, ולא מדובר רק בבת מצוות או בריתות, אלא גם באירועים גדולים יותר כמו חתונות. בבירור לגבי מסעדה לאירוע עד 50 איש מקבלים לא מעט אפשרויות, אם כי רובן לא מספיק איכותיות והאופציה המועדפת היא ללכת על אולם אירועים קטן, אשר מותאם לאירועים קטנים. יש כיום המון אולמות אירועים שיודעים לקיים כל סוג של חגיגה ברמה גבוהה, גם אם מדובר ב-50 אנשים בלבד.

מרבית המקומות האיכותיים נמצאים כמובן במרכז הארץ ובשרון, ואת הפתרון האיכותי ביותר אפשר למצוא דווקא בפתח תקווה. פתח תקווה שינתה את פניה בצורה משמעותית בשנים האחרונות ומעבר לבנייה ולשיפור הנראות, היא הוסיפה גם רחוב בילויים רשמי בשם רחוב השחם, שכולל בין השאר גם משרדים, מסעדות, מועדונים ואולמות אירועים. אולם האירועים הבולט באזור הוא הטוסקה, שיושב בתוך בניין מפואר במרכזו של רחוב השחם. בטוסקה יש שתי גלריות, כאשר הקטנה מביניהן מתאימה בצורה נהדרת לאירוח של 50 אנשים ברמה גבוהה, עם הרגשה של אירוע, יותר מאשר של מסעדה.

המקום הנכון

בגלריה הקטנה של הטוסקה אפשר לייצר מקום לרקוד, לאכול ואף לנאום, וזאת מבלי להרגיש צפיפות או אי נוחות. כל הגלריה היא מודולרית וניתן להזיז אלמנטים ללא בעיה, לפי בקשת הלקוח. בטוסקה יש אוכל מופלא, מערכות סאונד משוכללות, עיצוב יוקרתי וגם מרפסת, על מנת שהאורחים יוכלו לצאת ולשאוף קצת אוויר מול הנוף היפה של פתח תקווה המתחדשת. 50 איש זה לא סתם מספר, ולכן חשוב למצוא את המקום הנכון.

Loading
בחר קטגוריה
אולם
אולם אירועים
אולמות
אירועים
בר מצווה
בת מצווה
גן אירועים
גני אירועים
הפקת אירועים
השכרת מקום
חדר פרטי לאירועים
חדר קריוקי
חדרי קריוקי
חינה
יום הולדת
לופט
מועדון בת מצווה
מועדון לבת מצווה
מועדוני בת מצווה
מועדונים
מסיבת
מסעדה
מסעדות
מקום לאירוע
מקום לאירועים
מקומות
מקומות לאירועים
קריוקי
רעיונות לבר מצווה
רעיונות ליום הולדת
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בהוד השרון
בהרצליה
במרכז
בסגולה
בפתח תקווה
בפתח תקווה סגולה
ברעננה
בשרון
בתל אביב
פתח תקווה
צפון
רעננה
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים
דילוג לתוכן