מסיבת רווקים בפתח תקווה

מסיבות הרווקים הפכו בשנים האחרונות לאירוע של ממש. אם בעבר היה מדובר בערב פרוע באיזה מועדון, כיום ישנם שדרוגים רבים ויש אנשים שנוסעים לחופשות בארץ או בחו"ל, ואפילו שוכרים אולם או מקום ייעודי כדי לארח בו כמות גדולה של חברים. המטרה במסיבת הרווקים היא ליהנות עם החברים, רגע לפני שמסמלים רגע משמעותי בחיים. הרבה מאוד אנשים יעידו שהם נהנו יותר במסיבות הרווקים שלהם מאשר בחתונה, והסיבה לכך היא שבחתונה יש לחץ והרבה מאוד אנשים שלא כל כך קרובים לחתן. במסיבת רווקים מגיעים רק החברים הטובים ביותר, במטרה לשמח את החתן ללא כל סוג של לחץ.

חלק ממסיבות הרווקים קיבלו מוניטין לא טוב בשנים האחרונות ולכן, לא כדאי להסתבך. העדיפות היא לחגוג במקום מסודר, ונוח להגעה עבור כולם. כאשר רוצים להרים מסיבת רווקים, צריך לחפש אחר המקום האידיאלי, במיקום האידיאלי. מקום כמו אולמי טוסקה יכול לספק את החוויה האולטימטיבית למסיבה ברמה גבוהה, עם כל מה שצריך. לאולמי טוסקה, שיושבים ברחוב השחם בפתח תקווה, יש שתי גלריות ייעודיות, אותן ניתן לסדר לפי רצונו של הלקוח. היתרון הכי גדול של הטוסקה, מלבד האוכל, זוהי האפשרות לחבר מערכת קריוקי חדישה בתוך האולם, ובכך לקבל חוויה מאוד שונה ומיוחדת, שמתאימה מאוד למסיבות רווקים.

חוויה אולטימטיבית

בחיפוש אחר מקום לערוך בו מסיבת רווקים בפתח תקווה השם של הטוסקה עולה במהירות. המקום נגיש מאוד, עם חנייה חינם, ומאפשר לאנשים מכל הארץ להגיע בצורה נוחה, מבלי להיכנס לתל אביב הצפופה וחסרת החנייה. בטוסקה מקבלים אוכל טוב, בילוי חינם וההתעסקות היא עם צוות צעיר ובראש טוב, אשר עוזר לחוגגים לקבל את החוויה האולטימטיבית, רגע לפני החתונה.

Loading
בחר קטגוריה
אולם
אולם אירועים
אולמות
אירועים
בר מצווה
בת מצווה
גן אירועים
גני אירועים
הפקת אירועים
השכרת מקום
חדר פרטי לאירועים
חדר קריוקי
חדרי קריוקי
חינה
יום הולדת
לופט
מועדון בת מצווה
מועדון לבת מצווה
מועדוני בת מצווה
מועדונים
מסיבת
מסעדה
מסעדות
מקום לאירוע
מקום לאירועים
מקומות
מקומות לאירועים
קריוקי
רעיונות לבר מצווה
רעיונות ליום הולדת
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בהוד השרון
בהרצליה
במרכז
בסגולה
בפתח תקווה
בפתח תקווה סגולה
ברעננה
בשרון
בתל אביב
פתח תקווה
צפון
רעננה
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים
דילוג לתוכן