מסיבת רווקות בפתח תקווה

מסיבות הרווקות הפכו בשנים האחרונות לאירוע גדול בפני עצמו, ולא סתם עוד ציון דרך שעושים לפני החתונה. האירועים הללו הפכו לטרנד עצום בגודלו שכולל בדרך כלל השכרה של מקום ייעודי, אוכל שנעשה על ידי שפים, מוזיקה עם די ג'יי, הפעלות שונות והרבה מאוד מתנות והפתעות. לכן, הרבה מאוד אנשים מחליטים להשקיע ולחפש מקום ייעודי למסיבה. זה התחיל מווילות ועבר ללופטים וכיום, יש אנשים שאפילו מזמינים אחר אולם אירועים ייעודים. לא פשוט לארגן את מסיבת הרווקות המושלמת וכאשר רוצים שירותים מקיפים למסיבת הרווקות, כמו אוכל איכותי, מקום לריקודים וגימיקים צריך לבחור את המקום הנכון.

 מרבית המקומות שערוכים לקיים אירועים קטנים עד בינוניים הם מרשימים מאוד, אך לא כולם יודעים לתת לנוכחות את כל מה שהן צריכות. הלוקיישן המתאים למסיבת רווקות במרכז הוא ללא ספק פתח תקווה, שכן מדובר בעיר נגישה, וכזה שאין בה בעיית חנייה. כאשר מחפשים אחר מקום לערוך בו מסיבת רווקות בפתח תקווה צריך להסתכל על האזור של רחוב השחם, שהוא רחוב הבילויים הרשמי של העיר. העיר התפתחה מאוד בשנים האחרונות והוסיפה לעצמה אלמנט של בילוי ופנאי, עם דגש על האזור הזה של רחוב השחם ומרכז יכין.

ערב בלתי נשכח

אולם האירועים הבולט באזור הוא ללא ספק הטוסקה. אולמי טוסקה יושבים באמצע הרחוב המרכזי, בתוך בניין מפואר, וכוללים שתי גלריות אותן ניתן לסדר כך שיתאימו למסיבת רווקות ולצרכים שלה. האוכל הוא ברמה גבוהה, העיצוב מרשים והערב הוא בלתי נשכח. אמנם רק מספר ימים לאחר המסיבה תיערך החתונה עצמה, אך מרבית הבנות נהנות הרבה יותר במסיבת הרווקות, לבטח אם היא נערכת במקום הנכון. אפשר להתפרע, להשתגע ולחגוג עם החברות הקרובות ביותר.

Loading
בחר קטגוריה
אולם
אולם אירועים
אולמות
אירועים
בר מצווה
בת מצווה
גן אירועים
גני אירועים
הפקת אירועים
השכרת מקום
חדר פרטי לאירועים
חדר קריוקי
חדרי קריוקי
חינה
יום הולדת
לופט
מועדון בת מצווה
מועדון לבת מצווה
מועדוני בת מצווה
מועדונים
מסיבת
מסעדה
מסעדות
מקום לאירוע
מקום לאירועים
מקומות
מקומות לאירועים
קריוקי
רעיונות לבר מצווה
רעיונות ליום הולדת
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בהוד השרון
בהרצליה
במרכז
בסגולה
בפתח תקווה
בפתח תקווה סגולה
ברעננה
בשרון
בתל אביב
פתח תקווה
צפון
רעננה
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים
דילוג לתוכן