מועדוני בת מצווה

אירועי בר מצווה או בת מצווה הם שונים מאוד מאירועים כמו חתונות. מדובר באירוע קטן יותר מבחינת המוזמנים, כמות האוכל, שטח רחבת הריקודים וכוח האדם של אנשי השירות. ההשקעה הכספית קטנה יותר וכן גם ההכנסות, אך בכל מקרה, עדיף לבחור מקום אשר יודע איך להרים אירוע בסדר גודל מתאים. כאשר בוחרים מקום לבת מצווה צריכים להתחשב גם ברצונות של הילדה החוגגת וגם בצרכים של האורחים שלה. חשוב לציין כי כל בתי המצווה ייערכו באותה שנה ולכן ייערכו השוואות רלוונטיות. בנוסף, האירועים הללו צריכים להיות מותאמים, הן מבחינת האוכל שיוגש לקהל שרובו ילדים, והן מבחינת הפעילויות המוצעות במקום.

מציאת מקום מתאים לבת מצווה תלוי רבות במאפיינים של המקום ובנכונות של הבעלים להפיק יוקרתי ומותאם. כיום, הטרנד המבוקש הוא סוג של מועדוני בת מצווה שנמצאים באולם ומאפשרים לילדים לצאת מהרשמיות וליהנות מהאירוע. מועדוני הבת מצווה מלאים במשחקים וחטיפים, וזאת על מנת שהילדים יוכלו להשתחרר מכבלי הנאומים והאוכל הכבד, וליהנות באירוע שאמור להיות עבורם. כיום, בבת מצווה יש את כל המאפיינים שיש חתונה, אבל בקטן יותר. קבלת פנים, די ג'יי, רחבת ריקודים ואוכל. הצורך בלמצוא את המקום האופטימלי, שיידע להתאים את עצמו לבקשות המשפחה וגודל האירוע, הוא קריטי.

מענה לילדים

בחיפוש אחר מקום שכזה באזור המרכז, השם של אולמי טוסקה עולה ובצדק. מדובר באולם שנמצא באזור הבילויים החדש של פתח תקווה, והוא מתאים בדיוק לבתי מצווה, הן מבחינת האוכל והן מבחינת מועדון הבת מצווה. לטוסקה יש שתי גלריות אשר מוקפות במרפסת גדולה. המרפסת כוללת ריהוט דינמי, ולרוב, באירועים בהם יש ילדים, היא משמשת כמועדון אליו הילדים יכולים לצאת ולשחק. המענה של הטוסקה הוא מושלם בנושא הזה.

Loading
דילוג לתוכן