מועדונים לימי הולדת בפתח תקווה

כל אחד אוהב לחגוג את יום ההולדת שלו בצורה שונה. יש אנשים שמחרישים את האירוע ומעדיפים לחגוג עם בן או בת הזוג, או עם החברים הקרובים, ויש אנשים שמעדיפים מסיבה גדולה. בתוך כך, יש ימי הולדת עגולים או סימבוליים (18,21), שצריך לחגוג בצורה יותר משמעותית, ואפילו לשכור אולם לשם העניין. יש כיום לא מעט אולמות אירועים שמותאמים לאירועים קטנים בדיוק מהסוג הזה, ולכן, יש פופולאריות הולכת וגואה בנושא. אנשים עברו מעט מחגיגה במועדונים ובדאנס ברים, וכיום הרבה יותר מרשים לערוך אירועים, ולתת להם הרגשה של מועדונים, לבטח אם בוחרים במקום הנכון לחגוג בו.

הבחירה באולם היא קריטית, וכאשר רוצים לחגוג במרכז הארץ, פתח תקווה מעניקה את התשובה האידיאלית. הסיבה לכך היא שמדובר בעיר נגישה מאוד לבאים מכל כיוון ומעל לכל, אזור הבילוי שלה הוא נוח וכולל חנייה חינמית. מדובר בעיר מתפתחת עם אזור בילוי ייעודי שכולל מועדונים, מסעדות וברים וכן, גם אולמות אירועים. בחיפוש אחר מועדונים לימי הולדת בפתח תקווה מגיעים ישר לאזור רחוב השחם (אזור הבילויים של פתח תקווה), אשר כולל, בנוסף להכל, גם אולמות אירועים שמתאימים לקיום אירועים קטנים. המקום הבולט באזור הוא אולמי טוסקה, שנמצאים במרכזו של הרחוב.

להקפיץ את יום ההולדת

אולמי טוסקה שוכנים בתוך בניין יוקרתי שבתוכו נמצאות שתי גלריות. שתי הגלריות מתאימות לאירוח של ימי הולדת המתאימים לכמה עשרות אנשים, ויכולים לתת את הערך המוסף. האוכל המוגש בטוסקה הוא טרי ומגוון, ושתי הגלריות מודולריות, כך שאפשר להזיז את הבר, מקומות הישיבה ורחבת הריקודים ממקום למקום, בהתאם לרצון הלקוח. היתרון הכי גדול הוא האפשרות לחבר מערכת קריוקי חדשנית לשתי הגלריות ובכך להקפיץ את יום ההולדת לרמה אחרת.

Loading
בחר קטגוריה
אולם
אולם אירועים
אולמות
אירועים
בר מצווה
בת מצווה
גן אירועים
גני אירועים
הפקת אירועים
השכרת מקום
חדר פרטי לאירועים
חדר קריוקי
חדרי קריוקי
חינה
יום הולדת
לופט
מועדון בת מצווה
מועדון לבת מצווה
מועדוני בת מצווה
מועדונים
מסיבת
מסעדה
מסעדות
מקום לאירוע
מקום לאירועים
מקומות
מקומות לאירועים
קריוקי
רעיונות לבר מצווה
רעיונות ליום הולדת
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בהוד השרון
בהרצליה
במרכז
בסגולה
בפתח תקווה
בפתח תקווה סגולה
ברעננה
בשרון
בתל אביב
פתח תקווה
צפון
רעננה
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים
דילוג לתוכן