חינה בפתח תקווה

כל אחד מאיתנו מוזמן לעשרות אירועים מדי שנה, גם אם מדובר בימי הולדת סתמיים, ועד לחתונות מפוארות. אחד האירועים המשמחים ביותר, אך גם הנדירים יותר, אלו החינות. חינה היא אירוע ששמור לעדה המרוקאית, לפיו הזוג עורך אירוע לפני החתונה, בו נערכים מספר טקסים מסורתיים, ומוגש בו בעיקר אוכל מתוק. האורחים מביאים מתנות (לא צ'קים) ולרוב האירועים הללו נערכים באולמות קטנים יותר, ייעודיים, כחלק מההכנה לחתונה. בהרבה מקרים, החינה היא יותר משמחת, כי היא נערכת ללא כל הלחצים של החתונה, ובאווירה שהיא יותר חופשית.

כדי לקיים את החינה בצורה אידיאלית, צריך למצוא את המקום המושלם מבחינת גודל ושירות ללקוח. חשוב להתחשב גם במיקום גאוגרפי, ולכן, אירוע במרכז צריך להיערך בצורה הכי נגישה שיש. פתח תקווה היא עיר מושלמת לאירועים במרכז, מפני שהיא צמודה לתל אביב, אך לא מתומחרת כמוה, או עם בעיית חנייה, ובנוסף, היא נגישה לבאים מהצפון והדרום כאחד. קיום של חינה בפתח תקווה יכולה להיות מופלאה אם בוחרים את המקום הנכון. העיר התפתחה מאוד בשנים האחרונות והוסיפה לעצמה אלמנטים של בילוי ופנאי, עם דגש על אזור אחד – רחוב השכם ויכין סנטר.

להחמיא לאירוע

האזור מלא במקומות בילוי ובתוך כך, גם באולמות אירועים. האולם האיכותי ביותר בכל האזור הוא הטוסקה, אשר יושב במרכז רחוב השחם. הטוסקה נמצא בתוך בניין מפואר, ואת האווירה הביתית והחמימה, אך המתוחכמת, ניתן להרגיש כבר מהכניסה. בטוסקה מציגים שתי גלריות מודולריות לחלוטין, כך שניתן להתאים אותן לקיום של חינה, כולל מקום לספה של החתן והכלה, אזור החלפת בגדים, רחבת ריקודים ואזור למתנות. האוכל בטוסקה הוא ברמה גבוהה, אשר יכול להחמיא בצורה מושלמת לכל המתוקים המוגשים.

Loading
בחר קטגוריה
אולם
אולם אירועים
אולמות
אירועים
בר מצווה
בת מצווה
גן אירועים
גני אירועים
הפקת אירועים
השכרת מקום
חדר פרטי לאירועים
חדר קריוקי
חדרי קריוקי
חינה
יום הולדת
לופט
מועדון בת מצווה
מועדון לבת מצווה
מועדוני בת מצווה
מועדונים
מסיבת
מסעדה
מסעדות
מקום לאירוע
מקום לאירועים
מקומות
מקומות לאירועים
קריוקי
רעיונות לבר מצווה
רעיונות ליום הולדת
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בהוד השרון
בהרצליה
במרכז
בסגולה
בפתח תקווה
בפתח תקווה סגולה
ברעננה
בשרון
בתל אביב
פתח תקווה
צפון
רעננה
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים
דילוג לתוכן