חדר פרטי לאירועים עד 30 איש

המילה "אירוע" היא מילה גדולה מאוד, שבדרך כלל זורקת אותנו למחשבות על חתונות עם מאות אנשים. עם זאת, ההגדרה מאוד השתנתה בשנים האחרונות, כאשר יש הרבה מאוד אירועים קטנים, עד כדי אירועים שלמים למען 30 אנשים. האירועים הללו הם לרוב אירועים עסקיים או ימי הולדת, ואנשים חוגגים אותם ברוב המקרים במסעדות או בבתים. עם זאת, כיום ניתן לשדרג את החוויה ולחגוג בתוך חדרים פרטיים במקומות בילוי. חדרים פרטיים קיימים בהרבה מסעדות והם מביאים איתם ערך מוסף של הפרדה מהקהל הרועש במסעדה, אוכל מגוון יותר, פינוקים וצוות פרטי שעוסק רק בחדר הפרטי.

_mg_7240

בבירור לגבי חדר פרטי לאירועים עד 30 איש יהיה ניתן למצוא בעיקר מסעדות, אך יש מקומות שנותנים פתרון מושלם יותר. מקום כזה בדיוק הוא הטוסקה. אולמי הטוסקה יושבים ברחוב שחם שבפתח תקווה, שהוא אזור הבילוי הרשמי של אחת הערים המתפתחות בישראל. שתי הגלריות של הטוסקה נמצאות בתוך בניין יוקרתי, ומקיפה אותן מרפסת ענקית ומעוצבת, שנותנת טאץ' מעניין מאוד לאירוע. הגלריה הקטנה של הטוסקה היא אידיאלית לאירועים של 30 אנשים, כי היא למעשה מייצרת אירוע לכל דבר לכמות קטנה של אנשים, מבלי המטען של מסעדה בלבד.

חוויה מזמינה

הגלריה הקטנה של הטוסקה מעוצבת בסגנון טוסקני איטלקי קלאסי, ומעבר למקום ישיבה לאכילה מקבלים גם את האלמנטים האחרים של אירוע – קבלת פנים, רחבת ריקודים ואזור בו אפשר לנאום או להרצות. המרפסת הגדולה נותנת את האפשרות לצאת החוצה ולשאוף אוויר, וחשוב לציין שכל הריהוט והאלמנטים השונים הם מודולריים, כך שאפשר לשנות ולהזיז אותם לשביעות רצונו של הלקוח. האוכל בטוסקה הוא ברמה גבוהה מאוד, והצוות הוא צעיר ופעלתן, כך שהחוויה היא מאוד נעימה ומזמינה.

Loading
בחר קטגוריה
אולם
אולם אירועים
אולמות
אירועים
בר מצווה
בת מצווה
גן אירועים
גני אירועים
הפקת אירועים
השכרת מקום
חדר פרטי לאירועים
חדר קריוקי
חדרי קריוקי
חינה
יום הולדת
לופט
מועדון בת מצווה
מועדון לבת מצווה
מועדוני בת מצווה
מועדונים
מסיבת
מסעדה
מסעדות
מקום לאירוע
מקום לאירועים
מקומות
מקומות לאירועים
קריוקי
רעיונות לבר מצווה
רעיונות ליום הולדת
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בהוד השרון
בהרצליה
במרכז
בסגולה
בפתח תקווה
בפתח תקווה סגולה
ברעננה
בשרון
בתל אביב
פתח תקווה
צפון
רעננה
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים
דילוג לתוכן