חדרי קריוקי להשכרה בפתח תקווה

אולמות אירועים נמדדים בהרבה מאוד פרמטרים וכיום, עם המגוון הרחב, קשה מאוד להתבלט. אנשים מנסים למצוא גימיקים שונים, בעיקר באוכל ובעיצוב, אך ברוב המקרים, זה פשוט לא מספיק כדי לגרום לאורחים לזכור את האירוע. קשה מאוד לחשוב על רעיון, וקשה יותר לבצע אותו בצורה מושלמת, ולכן, צריך לחפש היטב את האולם שייתן את הערך המוסף. קודם כל, חשוב שלא להתפשר על המיקום, ופתח תקווה יכולה להוות את הפתרון המושלם. פתח תקווה צמודה לתל אביב, והיא נוחה להגעה גם מאזור השרון והשפלה, ומעל הכל, היא נמצאת בהתפתחות מטורפת בשנים האחרונות.

פתח תקווה הפכה מעיר אפורה לפנינה אמיתית שכוללת שכונות חדשות, קניון ענק ואזור בילויים איכותי. אזור הבילויים ברחוב השחם (מול יכין סנטר) הוא מגוון, עם חנייה חינמית, ובעיקר כזה שכולל כל מה שיכול הבליין לרצות. באמצע הרחוב נמצא אולם אירועים שיודע לתת את הערך המוסף ללקוחות – הטוסקה. אולמי טוסקה נמצאים בתוך בניין חדש ומעוצב, וכוללים שתי גלריות בשני גדלים שונים. הגלריות הן מודלוריות וניתנות לשינוי בהתאם לרצונות וצרכי הלקוח, וכוללות שתי מרפסות שמשקיפות על השכונות החדשות שבפתח תקווה.

מתחברים לקונספט

המתחם בו נמצאים אולמי טוסקה כוללים גם את חדרי הקריוקי של מי און דה מייק. בבירור לגבי חדרי קריוקי להשכרה בפתח תקווה ניתן לראות בבירור שמדובר ברשת מובילה בתחומה, הקשורה לטוסקה ואף נותנת לה שירות. את הציוד המתקדם של המי און דה מייק אפשר לחבר לכל אחד מהגלריות של הטוסקה, ולמעשה לתת את אותו ערך מוסף שישדרג את כל הערב. הרבה מאוד אנשים מתחברים לקונספט של קריוקי, כדי ליהנות, לשתות ולצחוק עם חברים. כאשר זה מתחבר לאירוע שלם ומקליל אותו, זה עוזר מאוד לכולם למצות את הערב.

Loading
בחר קטגוריה
אולם
אולם אירועים
אולמות
אירועים
בר מצווה
בת מצווה
גן אירועים
גני אירועים
הפקת אירועים
השכרת מקום
חדר פרטי לאירועים
חדר קריוקי
חדרי קריוקי
חינה
יום הולדת
לופט
מועדון בת מצווה
מועדון לבת מצווה
מועדוני בת מצווה
מועדונים
מסיבת
מסעדה
מסעדות
מקום לאירוע
מקום לאירועים
מקומות
מקומות לאירועים
קריוקי
רעיונות לבר מצווה
רעיונות ליום הולדת
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בהוד השרון
בהרצליה
במרכז
בסגולה
בפתח תקווה
בפתח תקווה סגולה
ברעננה
בשרון
בתל אביב
פתח תקווה
צפון
רעננה
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים
דילוג לתוכן