השכרת מקום לאירוע בפתח תקווה

כאשר אנשים שוכרים מקום לאירוע הם מחפשים לקבל את התמורה המרבית עבור הכסף שלהם. מדובר לרוב באירועים שהם חד פעמיים כמו בת ובר מצווה, ברית וחתונות, והציפייה היא שבאולם האירועים יעשו את המרב כדי לתת ללקוח כל מה שהוא רוצה וצריך. בגלל שמדובר בערב אחד שצריך להיות מושלם, אין מקום לטעויות, ולכן, שווה ללכת על בטוח עם מקומות מוכרים ואיכותיים, שידועים בשירות שהם נותנים. כאשר רוצים לערוך אירוע במרכז, השם של פתח תקווה תמיד עולה, מכיוון שמדובר בעיר מתפתחת, שאין לה את הבעיות של תל אביב, שכוללים מחסור בחנייה ועלויות גדולות מאוד לאירועים.

בפתח תקווה יש אזור בילויים ייעודי כחלק מההתפתחות האדירה של העיר, באזור מרכז יכין ורחוב השחם. בתוך האזור, שמושך אליו אלפי אנשים מדי יום, יש מסעדות, משרדים, מועדונים וברים, והוא נחשב לפנינת הפנאי של העיר. בתוך האזור יש גם כמה אולמות אירועים שניתנים להשכרה, כאשר הבולט שבהם הוא הטוסקה. אולמי טוסקה יושבים בבניין המרכזי ברחוב, כאשר הם נהנים ממיקום מושלם, מול החנייה החינמית, ובקומה גבוהה המאפשרת נוף מרשים מהמרפסת שמקיפה את שתי הגלריות, על הרחוב והשכונה כולה.

חוויה כוללת

שתי הגלריות הן מודולריות וניתנות לשינוי, כך שניתן להתאים את הסידור של האולם לפי רצונות הלקוח. העיצוב הוא וינטג' איטלקי, כך שהוא מאוד חם ומעניק אווירה מאוד ביתית טרנדית לאירוע. האוכל במקום הוא מגוון ואיכותי, וכל הצוות הוא צעיר, אך עתיר ניסיון ויודע לנסות ולתת מענה לכל בקשה של הלקוח. בחיפוש אחר השכרת מקום לאירוע בפתח תקווה אין צורך להתלבט. אולמי טוסקה נמצאים במקום הנכון, ומעניקים את החוויה הכוללת לכל סוג של אירוע – מברית, דרך ברי מצווה ואירועים עסקיים ועד לחתונות.

Loading
בחר קטגוריה
אולם
אולם אירועים
אולמות
אירועים
בר מצווה
בת מצווה
גן אירועים
גני אירועים
הפקת אירועים
השכרת מקום
חדר פרטי לאירועים
חדר קריוקי
חדרי קריוקי
חינה
יום הולדת
לופט
מועדון בת מצווה
מועדון לבת מצווה
מועדוני בת מצווה
מועדונים
מסיבת
מסעדה
מסעדות
מקום לאירוע
מקום לאירועים
מקומות
מקומות לאירועים
קריוקי
רעיונות לבר מצווה
רעיונות ליום הולדת
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בהוד השרון
בהרצליה
במרכז
בסגולה
בפתח תקווה
בפתח תקווה סגולה
ברעננה
בשרון
בתל אביב
פתח תקווה
צפון
רעננה
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים
דילוג לתוכן