גן אירועים בפתח תקווה

יש כיום טרנד פופולארי מאוד של אירועים במרכז הארץ, ובפתח תקווה בפרט. אם בעבר מרבית האירועים היו בגני אירועים בפריפריה, הרי שהיום יש הרבה גני אירועים טרנדיים בכל מיני גדלים דווקא בפתח תקווה המתפתחת ובסביבה הקרובה שלה. בחיפוש אחר גן אירועים בפתח תקווה צריך להתמקד בגודל האולם, באוכל שהוא מספק, באווירה במקום ובסביבה בה הוא נמצא. פתח תקווה היא עיר מתפתחת עם אזורי בילוי חדשניים, אשר הפכו אותה ליעד הרבה יותר פופולארי לאירועים מכל מיני סוגים.

הבחירה באולם יכולה להגדיר את כל האירוע ולכן חשוב לתת על כך דגש. יש גני אירועים ששמים דגש על עיצוב מודרני, או על עיצוב יותר מסורתי. יש אולמות ששמים דגש על האוכל, או אחרים שכרטיס הביקור שלהם הוא דווקא אקוסטיקה טובה ברחבת הריקודים. בנוסף, יש גם אולמות שחיים על גימיקים מסוגים שונים. אולם אחד אשר מצליח לתת מענה לכל הנושאים הללו הוא טוסקה. אולמי טוסקה נמצאים באזור הפופולארי של פתח תקווה, מול מרכז יכין. הרחוב כולו הומה אדם ומלא במסעדות ומקומות בילוי, ולכן, ההשתלבות של אולם אירועים טרנדי הוא טבעי. האולם כולל שתי גלריות מפוארות, גדולה וקטנה, אשר מעוצבות עם טאץ' איטלקי מסורתי, בדיוק כמו בטוסקנה. שתי הגלריות כוללות גם מרפסת גדולה עם נוף מרהיב, והן אף מודולריות וניתנות לשינוי לפי רצונותיו של הלקוח.

צוות צעיר ורענן

הצוות של טוסקה הוא צעיר ויוצא דופן בתחום האירועים. במקום העדיפו לתת את המושכות למנהלים צעירים ורעבים, שיודעים לתת את הערך המוסף ללקוח ותמיד זמינים לכל בקשה. האוכל הטרי בטוסקה הוא מעודן ונעשה על ידי צוות טבחים מוכשר, וכל אירוע בטוסקה הוא כזה שאפשר לזכור, גם אם הולכים לעוד מספר אירועים באותו חודש.

Loading
בחר קטגוריה
אולם
אולם אירועים
אולמות
אירועים
בר מצווה
בת מצווה
גן אירועים
גני אירועים
הפקת אירועים
השכרת מקום
חדר פרטי לאירועים
חדר קריוקי
חדרי קריוקי
חינה
יום הולדת
לופט
מועדון בת מצווה
מועדון לבת מצווה
מועדוני בת מצווה
מועדונים
מסיבת
מסעדה
מסעדות
מקום לאירוע
מקום לאירועים
מקומות
מקומות לאירועים
קריוקי
רעיונות לבר מצווה
רעיונות ליום הולדת
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בהוד השרון
בהרצליה
במרכז
בסגולה
בפתח תקווה
בפתח תקווה סגולה
ברעננה
בשרון
בתל אביב
פתח תקווה
צפון
רעננה
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים
דילוג לתוכן