בת מצווה אחרת

אחד הדברים הכי חשובים בחגיגות זוהי המקוריות. אנשים לא רוצים לא רוצים לערוך חגיגות בנאליות וזה נכון לכל סוג של אירוע, עם דגש על בת מצוות. הרצון הוא לקיים בת מצווה אחרת וכזו שלא נראתה עוד, כאשר האתגר הוא גדול, שכן בניגוד לאירועים אחרים, כל בתי המצווה נערכות פחות או יותר במקביל אצל כל בנות השכבה. הדרך להשגת בת מצווה מיוחדת היא ארוכה וכוללת לא מעט אלמנטים, אם כי הפרמטר החשוב ביותר הוא בחירת האולם הנכון. החשיבות של בחירת אולם היא גדולה, כי היא זו שמכריעה לגבי הנראות של האירוע, האוכל שיוגש והרושם הכללי.

כאשר רוצים לקיים בת מצווה באזור המרכז, הבחירה הטבעית היא תל אביב, אם כי היא לא תמיד הבחירה הנכונה. האידיאל הוא לצאת מעט מתל אביב, ולהגיע למקום קרוב, אך גם נוח ונגיש יותר, כמו פתח תקווה. פתח תקווה מתפתחת מאוד בשנים האחרונות ומעבר לבנייה ושדרוג הנראות, היא הוסיפה לעצמה המון אלמנטים של בילוי והנאה. בעיר הוקם רחוב בילויים רשמי בשם רחוב השחם, הצמוד ליכין סנטר. ברחוב יש מסעדות, פאבים ומשרדים יוקרתיים ובתוך כך, גם אולמות אירועים ברמה גבוהה. אולם האירועים המוביל באזור הוא הטוסקה, שיושב במרכז הרחוב, בתוך בניין יוקרתי ומרשים.

לחגוג כמו שצריך

אולמי טוסקה הם יוצאי דופן באזור, מפני שהם נותנים גם מראה מעוצב קלאסי, גם אוכל ברמה גבוהה, וגם שתי גלריות מודולריות, אותן אפשר להתאים לאופי האירוע. בשתי הגלריות יש מרפסות גדולות שיכולות להוות מקום נחמד לילדים שרוצים להתאוורר מהאירוע, ובסופו של דבר, אפשר אף לחגוג עם מערכת קריוקי מתקדמת שמתחברת לכל אחת משתי הגלריות. הצוות במקום הוא צעיר ודינמי, ויודע לתת את הערך המוסף לאורחים כדי לייצר ערב בלתי נשכח.

Loading
בחר קטגוריה
אולם
אולם אירועים
אולמות
אירועים
בר מצווה
בת מצווה
גן אירועים
גני אירועים
הפקת אירועים
השכרת מקום
חדר פרטי לאירועים
חדר קריוקי
חדרי קריוקי
חינה
יום הולדת
לופט
מועדון בת מצווה
מועדון לבת מצווה
מועדוני בת מצווה
מועדונים
מסיבת
מסעדה
מסעדות
מקום לאירוע
מקום לאירועים
מקומות
מקומות לאירועים
קריוקי
רעיונות לבר מצווה
רעיונות ליום הולדת
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בהוד השרון
בהרצליה
במרכז
בסגולה
בפתח תקווה
בפתח תקווה סגולה
ברעננה
בשרון
בתל אביב
פתח תקווה
צפון
רעננה
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים
דילוג לתוכן