בר מצווה בפתח תקווה

נער שמגיע לגיל 13 מצפה מאוד לעלות לתורה ו"להפוך לגבר" על פי המסורת היהודית. עם זאת, בתוך כל העניין הסימבולי, הוא רוצה בסך הכל מסיבה יפה לו, למשפחתו ולחבריו. יש הרבה מאוד אלמנטים שמרכיבים בר מצווה ברמה גבוהה, כאשר בבסיס, נמצא המקום שבוחרים. המקום חייב להתאים מבחינת גודלו, עיצובו, המזון שהוא מגיש, ומה שהוא מציע באופן כללי. חשוב גם להסתכל על הנושא הגאוגרפי, כאשר אם רוצים לערוך את האירוע במרכז, שווה אולי לצאת מתל אביב העמוסה והיקרה, ולפנות לפתח תקווה הנגישה יותר.

פתח תקווה עוברת שינוי משמעותי בשנים האחרונות. מעיר עם מוניטין אפור ולא מעניין, היא הפכה לפנינה של ממש שמושכת אליה הרבה משפחות צעירות מכל הסוגים, ואפילו משרדים גדולים וקטנים כאחד. הבנייה וחידוש המבנים בעיצומם, ובתוך כך, יש גם דגש גדול על נושא הבילוי והשירות לתושב. מרכז יכין שנבנה לפני כעשור שדרג מאוד את אזור קריית מטלון, ולצידו שוכן רחוב השחם, רחוב הבילויים הרשמי של פתח תקווה. הרחוב השוקק מלא במסעדות, ברים ומועדונים, ושוכן לצד רחבה גדולה של חנייה חינמית. באמצע הרחוב שוכנים אולמי טוסקה, שהם הבולטים והאיכותיים ביותר באזור. כאשר רוצים לערוך בר מצווה בפתח תקווה אולמי טוסקה מהווים את האידיאל.

אירוע נוצץ

באולמי טוסקה שמים דגש גדול על איכות באירועים קטנים עד בינוניים, שאמורים להיות יותר אינטימיים וברמה גבוהה יותר מאירועים המוניים. שתי הגלריות שבמקום מותאמות לקיום ברי מצווה, הן מבחינת המקום והן מבחינת האזורים הדרושים לתוכן שמגיע עם בר המצווה. שתי הגלריות הן מודולריות וניתנות לשינוי, ובתוך כך, ניתן אף לחבר מערכות קריוקי מתקדמות לכל אחת מהן, כדי לשדרג את האווירה ולתת ערך מוסף לחוגגים באירוע הנוצץ.

Loading
בחר קטגוריה
אולם
אולם אירועים
אולמות
אירועים
בר מצווה
בת מצווה
גן אירועים
גני אירועים
הפקת אירועים
השכרת מקום
חדר פרטי לאירועים
חדר קריוקי
חדרי קריוקי
חינה
יום הולדת
לופט
מועדון בת מצווה
מועדון לבת מצווה
מועדוני בת מצווה
מועדונים
מסיבת
מסעדה
מסעדות
מקום לאירוע
מקום לאירועים
מקומות
מקומות לאירועים
קריוקי
רעיונות לבר מצווה
רעיונות ליום הולדת
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בהוד השרון
בהרצליה
במרכז
בסגולה
בפתח תקווה
בפתח תקווה סגולה
ברעננה
בשרון
בתל אביב
פתח תקווה
צפון
רעננה
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים
דילוג לתוכן