אירועים בפתח תקווה

יש הרבה סיבות שמצריכות מסיבה, והתרבות הישראלית מברכת ציוני דרך ואירועים בכל הזדמנות שאפשר. אנשים אוהבים לחגוג ברי ובתי מצווה, בריתות, חתונות וכמובן ימי הולדת. זאת מעבר לאירועי החברה ולימי הולדת ה"רגילים" בהם התרגלו לחגוג ולשמוח. אירועים מכל הסוגים נערכים כיום בכל מקום בארץ, אם כי יש מקומות ספציפיים שצוברים תאוצה והופכים להיות מוקדים לחגיגות. אחת הערים המתפתחות ביותר בישראל היא פתח תקווה, שהפכה מעיר אפורה לעיר חדשנית עם מרכזי בילוי וקולינריה.

פתח תקווה בצמיחה, במיוחד מבחינת הקונספט, מה שמביא הרבה אנשים לערוך בה אירועים. יש הרבה מאוד סוגים של אירועים בפתח תקווה כשרובם נערכים באזור אחד מיוחד. אזור מרכז יכין ורחוב השחם הוא אזור חדש יחסי, שכולל בתוכו מבנים חדשים, מסעדות ומשרדים ברמה גבוהה. במרכזו של רחוב השחם נמצא אולם אירועים יוצא דופן, שמאפשר עריכת אירועים מכל מיני סוגים וברמה גבוהה. אולמי טוסקה כוללים בתוכם שתי גלריות, גדולה וקטנה, אשר מעוצבות בסטייל איטלקי מודרני, ונותנות הרגשה מאוד ביתית. המקום מנוהל על ידי צוות צעיר, אך מנוסה, שנותן הרגשה מאוד קלילה ונוחה עבור הלקוחות. בטוסקה מארחים אירועי חברה ואירועים משפחתיים כאחד, ומספקים אוכל מגוון וטרי, מרפסות עם נוף מהמם והרבה מאוד תוספות בתחום הבידור.

לזכור את האירוע

נושא הבידור הוא משהו שחשוב מאוד בטוסקה, ומדובר באחד האולמות היחידים בארץ שהגלריות שלו כוללות חיבור מלא למערכת קריוקי מקצועית. ניתן לבקש לחבר מצגות או לקבל פודיום לנאומים, ובאופן כללי, נעשה הרבה מאוד מאמץ שהלקוח יקבל את סוג האירוע שהוא רוצה ויותר מכך, יקבל את התמורה עבור כספו. האירועים בטוסקה הם יוקרתיים הן בזכות המיקום, הן בזכות הנגישות והתמורה ללקוח, ובעיקר בזכות העובדה שבטוסקה מייצרים אירוע שאפשר לזכור.

Loading
בחר קטגוריה
אולם
אולם אירועים
אולמות
אירועים
בר מצווה
בת מצווה
גן אירועים
גני אירועים
הפקת אירועים
השכרת מקום
חדר פרטי לאירועים
חדר קריוקי
חדרי קריוקי
חינה
יום הולדת
לופט
מועדון בת מצווה
מועדון לבת מצווה
מועדוני בת מצווה
מועדונים
מסיבת
מסעדה
מסעדות
מקום לאירוע
מקום לאירועים
מקומות
מקומות לאירועים
קריוקי
רעיונות לבר מצווה
רעיונות ליום הולדת
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בהוד השרון
בהרצליה
במרכז
בסגולה
בפתח תקווה
בפתח תקווה סגולה
ברעננה
בשרון
בתל אביב
פתח תקווה
צפון
רעננה
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים
דילוג לתוכן