אולמות לחינה פתח תקווה

אירוע החינה הוא אחד האירועים הכי משמחים עבור הרבה מאוד אנשים. כמובן שהוא אירוע מקדים לחתונה, אך יש שיגידו שבחתונה יש לחץ גדול. בחינה אפשר פשוט ליהנות, לקבל הרבה מאוד מתנות, ולשמוח בלי לחצים מכל סוג. החינות לא נעשות להרבה מאוד מוזמנים, ולכן הן נערכות באולמות קטנים יותר, ומותאמים מבחינת הקונספט. לחינה יש דרישות משלה, אזור בו החתן והכלה לעתיד יושבים עם הכיסאות הגדולים והמרופדים, אזור למתנות שהן גדולות יותר למעטפה, ואזור בו יהיה אפשר להחליף בגדים ולמרוח את הידיים. לכן, חשוב מאוד לבחור באותם מודולרי.

בדרך כלל, החינה נערכת קרוב לבית או קרוב למקום החתונה, וכאשר מדובר בזוג שחוגג או גר במרכז, העדיפות היא דווקא לצאת לתל אביב. כאשר חושבים על אולמות לחינה פתח תקווה יכולה להיות בחירה נהדרת מבחינה גאוגרפית, שכן היא קרובה לתל אביב, אך נגישה מאוד לבאים מצפון ומדרום. העיר התפתחה מאוד בשנים האחרונות, ובמיוחד מבחינת תרבות ובילוי, ויש בה אזור בילוי ייעודי די גדול, שכולל רחוב ארוך (השחם) שכולל מסעדות רבות, ברים ומקומות בילוי, ואף צמוד למרכז יכין, שגם הוא מלא בעסקים רבים למען התושב. באזור גם לא מעט אולמות אירועים המתאימים לחינה, כאשר הבולט שבהם הוא אולמי טוסקה.

התאמה מושלמת

בטוסקה יש שתי גלריות שמעוצבות בטאץ' איטלקי וינטג', והן מאוד מתאימות לחינות. שתי הגלריות הן מודולריות וניתנות לשינוי, וכך אפשר להתאים את העיצוב והסידור לאופי של האירוע. שתי הגלריות כוללות מרפסות גדולות המשקיפות על העיר המתחדשת, והאוכל המוגש במקום הוא טרי ומגוון, שפונה לכל סוג של פודיז. חינה הוא אירוע מהנה, שזקוק גם לבידור יוצא דופן, וזה בדיוק מה שיודעים לעשות בטוסקה, עם הרבה מאוד אלמנטים של הנאה.

Loading
בחר קטגוריה
אולם
אולם אירועים
אולמות
אירועים
בר מצווה
בת מצווה
גן אירועים
גני אירועים
הפקת אירועים
השכרת מקום
חדר פרטי לאירועים
חדר קריוקי
חדרי קריוקי
חינה
יום הולדת
לופט
מועדון בת מצווה
מועדון לבת מצווה
מועדוני בת מצווה
מועדונים
מסיבת
מסעדה
מסעדות
מקום לאירוע
מקום לאירועים
מקומות
מקומות לאירועים
קריוקי
רעיונות לבר מצווה
רעיונות ליום הולדת
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בהוד השרון
בהרצליה
במרכז
בסגולה
בפתח תקווה
בפתח תקווה סגולה
ברעננה
בשרון
בתל אביב
פתח תקווה
צפון
רעננה
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים
דילוג לתוכן