אולמות לחינה בפתח תקווה

יש לא מעט אנשים שיגידו שבחגיגות החינה הרבה יותר שמח מאשר בחתונה. יש פחות לחץ, הזוג יותר משוחרר, והאנשים הם באמת החברים הקרובים, ולא החבר של סבא מהצבא. אל החינה מגיעים כאמור רק המשפחה והחברים הקרובים, והם חוגגים בחגיגה מסורתית שכוללת בעיקר הרבה אוכל וכיף. בגלל שמדובר באירוע מקדים לחתונה, הוא קטן יותר, וצריך למצוא את המקום האידיאלי לערוך אותו. יש כיום אולמות קטנים ובינוניים אשר ערוכים לקיום חינה על שלל האתגרים שהיא מציבה, ועושים זאת בצורה נהדרת.

כאשר מחפשים אירוע במיקום טוב, נגיש ואיכותי, צריך לבדוק את האולמות של פתח תקווה. פתח תקווה היא עיר מתפתחת מאוד, עם אזורי בילוי ייעודיים והרבה מאוד אולמות אירועים חדשים. פתח תקווה היא עיר שצמודה לתל אביב והיא נגישה מאוד לאנשים שבאים מהצפון והדרום. אזור הבילוי הייעודי של פתח תקווה, ברחוב השחם בעיר, הוא טרנדי ומבוקש, ואף כולל חנייה חינם. כאשר בוחנים אולמות לחינה בפתח תקווה האזור של רחוב השחם ומרכז יכין הוא הראשון שעולה, ובתוך כך, גולת הכותרת היא ללא ספק אולמי טוסקה. אולמי טוסקה נמצאים בבניין מפואר במרכז הרחוב, וכוללים שתי גלריות, שכל אחת מהן מתאימה בדרכה לקיום חינה.

שירותיות ללקוח ולאורחים

הגלריות מעוצבוץ בצורה חמימה וביתית, אך גם יוקרתית, ובתוך כך, שתיהן מודולריות וניתן לסדר את האלמנטים השונים כך שיתאימו לחינה. בחינה יש דרישות לאזור בו ישב הזוג, אזור למתנות ואזור בו יוכלו כולם להחליף את הבגדים כנהוג. בכל גלריה יש גם מרפסת עצומה שמקיפה את הבניין ודרכה ניתן להשקיף על האזור כולו. האוכל בטוסקה הוא איכותי ומגוון, וההרגשה במקום היא שיש דגש גדול מאוד על שירותיות ללקוח ולאורחים שלו.

Loading
בחר קטגוריה
אולם
אולם אירועים
אולמות
אירועים
בר מצווה
בת מצווה
גן אירועים
גני אירועים
הפקת אירועים
השכרת מקום
חדר פרטי לאירועים
חדר קריוקי
חדרי קריוקי
חינה
יום הולדת
לופט
מועדון בת מצווה
מועדון לבת מצווה
מועדוני בת מצווה
מועדונים
מסיבת
מסעדה
מסעדות
מקום לאירוע
מקום לאירועים
מקומות
מקומות לאירועים
קריוקי
רעיונות לבר מצווה
רעיונות ליום הולדת
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בהוד השרון
בהרצליה
במרכז
בסגולה
בפתח תקווה
בפתח תקווה סגולה
ברעננה
בשרון
בתל אביב
פתח תקווה
צפון
רעננה
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים
דילוג לתוכן