אולמות בפתח תקווה

ההתפתחות שעברה פתח תקווה בשנים האחרונות היא בלתי נתפסת, כאשר גולת הכותרת הוא נושא הבילויים. באזור מתחם יכין נפתח רחוב שלם שכולל מסעדות, ברים מועדונים וגם אולמות אירועים. כאשר מחפשים אחר אולמות בפתח תקווה ניתן לראות שהמגוון כיום הוא רחב, לבטח אם מתרחבים לאזור השרון. עם זאת, יש משהו באזור השיקי של פתח תקווה, שמעניק הרגשה שונה לאירוע – יוקרתית וטרנדית יותר. אולמות טוסקה שנמצאים ברחוב השחם, שהוא רחוב הבילוי המרכזי של פתח תקווה, הם בהחלט אולמות בסטייל שונה.

המגוון העצום שמציעה פתח תקווה כולל אולמות גדולים וכאלו שהם יותר מסורתיים ומתאימים לחתונות. מנגד, יש אולמות קטנים יותר, כולל שמנסים למשוך קהל טרנדי או קהל מצומצם יותר. אולמות טוסקה מצליחים לבלוט מעל כל המתחרים בגלל הרבה מאוד סיבות. האולמות יושבים במרכזו של רחוב הבילויים של פתח תקווה, בתוך בניין יוקרתי, שמעניק הרגשה מאוד מודרנית. האולמות הם מודולריים, ואפשר לשנות אותם לפי הרצונות של הלקוח, במה שלא תמיד מתאפשר במקומות אחרים. העיצוב המיוחד, האוכל הטרי והמגוון, והוייב הצעיר של המקום מושך אליו הרבה מאוד אנשים מכל מיני סוגים וגוונים.

מגוון סוגי אירועים

שני האולמות של טוסקה יכולים לארח כל סוג של אירוע – מאירועי חברה, דרך בר ובת מצוות ועד לבריתות ואפילו חתונות קטנות. הסידור של המקום יכול להשתנות לפי רצון הלקוח ובמקום שמים דגש על אירוח יוצא דופן ומסביר פנים, כולל גימיקים ותוספות שמקפיצים את האירוע והופכים אותו לאחד שייזכר. לפתח תקווה היה מוניטין די שלילי בעבר, אך עם השינוי שעברה, והפיכתה לעיר טרנדית ובליינית, גם האולמות קפצו צעד אחד קדימה, וזה בדיוק מה שטוסקה מראה לקהל לקוחותיה על בסיס קבוע ובכל סוג של אירוע.

Loading
בחר קטגוריה
אולם
אולם אירועים
אולמות
אירועים
בר מצווה
בת מצווה
גן אירועים
גני אירועים
הפקת אירועים
השכרת מקום
חדר פרטי לאירועים
חדר קריוקי
חדרי קריוקי
חינה
יום הולדת
לופט
מועדון בת מצווה
מועדון לבת מצווה
מועדוני בת מצווה
מועדונים
מסיבת
מסעדה
מסעדות
מקום לאירוע
מקום לאירועים
מקומות
מקומות לאירועים
קריוקי
רעיונות לבר מצווה
רעיונות ליום הולדת
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בהוד השרון
בהרצליה
במרכז
בסגולה
בפתח תקווה
בפתח תקווה סגולה
ברעננה
בשרון
בתל אביב
פתח תקווה
צפון
רעננה
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים
דילוג לתוכן