אולמות בסגולה

אזור השרון מלא באולמות אירועים מכל הסוגים, כאשר בשנים האחרונות, עם הטרנד של האירועים הקטנים והאינטימיים, יש לא מעט אולמות קטנים יותר, שמעניקים חוויה שונה לקהל. בשרון יש כמה נקודות ציון, אשר סביבם יש את מרבית האולמות הבולטים. בפתח תקווה, מדובר בצומת סגולה, אחת הצמתים המוכרות והעמוסות בארץ, אשר מחברת בין פתח תקווה לבין אזור רמת השרון. האזור כאמור מלא באולמות שמשרתים את כל האזור, וכאשר רוצים לקיים אירוע קטן עד בינוני ומחפשים אחר אולמות בסגולים השם של אולמי טוסקה הוא הראשון שצריך לשקול.

אולמי טוסקה רחוקים מספר דקות נסיעה בלבד מצומת סגולה, כשהם יושבים על רחוב השחם המפורסם. פתח תקווה התפתחה פלאים בשנים האחרונות, והביטוי המעניין ביותר להתפתחות שלה הוא דווקא ברחוב הזה, שצמוד ליכין סנטר. מדובר ברחוב בילויים חדש, עם מסעדות, ברים, מועדונים וכמובן אולמות אירועים. אולמי טוסקה יושבים במרכז הרחוב, מול החנייה הגדולה, בתוך בניין חדש ומעוצב בצורה מעניינת. לאולם יש שתי גלריות, גדולה וקטנה, אשר יכולות להכיל כמה מאות אנשים. הגלריות מעוצבות בסטייל איטלקי קלאסי, במה שנותן הרגשה חמימה, אך מאוד איכותית. האוכל המוגש בטוסקה הוא מגוון ומוגש על ידי טבחים איכותיים, וההרגשה שניתנת לקהל על ידי הצוות היא מאוד ביתית.

נהנים יותר

הצוות בטוסקה הוא צעיר ותוסס, ומוכן להיענות למרבית הבקשות של הלקוחות. בטוסקה עורכים הרבה מאוד סוגים של אירועים, החל מאירועי חברה קטנים ועד לחתונות, שכן שתי הגלריות הן מודולריות וניתנות לשינוי על פי הרצון של הלקוח. בטוסקה שמים דגש מרכזי על יחס אישי ובידור של כל מי שמגיע לאולם. זה יכול להתבטא במערכת קריוקי איכותית שמתחברת לכל אחת מהגלריות, או בבקשות שונות לאלכוהול או לסגנון מוזיקה. בסופו של דבר, בטוסקה נהנים יותר.

Loading
בחר קטגוריה
אולם
אולם אירועים
אולמות
אירועים
בר מצווה
בת מצווה
גן אירועים
גני אירועים
הפקת אירועים
השכרת מקום
חדר פרטי לאירועים
חדר קריוקי
חדרי קריוקי
חינה
יום הולדת
לופט
מועדון בת מצווה
מועדון לבת מצווה
מועדוני בת מצווה
מועדונים
מסיבת
מסעדה
מסעדות
מקום לאירוע
מקום לאירועים
מקומות
מקומות לאירועים
קריוקי
רעיונות לבר מצווה
רעיונות ליום הולדת
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בהוד השרון
בהרצליה
במרכז
בסגולה
בפתח תקווה
בפתח תקווה סגולה
ברעננה
בשרון
בתל אביב
פתח תקווה
צפון
רעננה
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים
דילוג לתוכן