אולם להשכרה בפתח תקווה

החיפוש אחר מקום לערוך בו אירוע יכול להיות ארוך ומתיש. אנשים מחפשים לקבל הכל מהכל, ומעטים המקומות בהם אפשר ליהנות מהטוב מכל העולמות. יש כיום מגוון עצום של אולמות אירועים, בכל הגדלים, אשר מפוזרים בכל רחבי הארץ. עם זאת, המקבץ האיכותי והטרנדי ביותר נמצא בתל אביב וסביבתה. כיום, אחת הערים המבוקשות ביותר לאירועים במרכז היא דווקא פתח תקווה, שעברה שדרוג משמעותי בשנים האחרונות. העיר השתדרגה מאוד במספר רב של אלמנטים, כולל הנושא של בילויים ותרבות. בעיר נפתחו לא מעט אולמות אירועים שיכולים לתת מענה לקהל מתל אביב, השרון והשפלה, וכאשר מחפשים אחר אולם להשכרה בפתח תקווה רואים כי יש לא מעט אופציות.

האולמות בפתח תקווה מחולקים לשני אזורים מרכזיים – באזור צומת סגולה ובאזור הבילויים החדש ברחוב השחם/מרכז יכין. האזור החדש הוא אזור בילויים ייעודי, שמלא במסעדות ומועדונים, ומקבל קהל צעיר מדי יום ובמיוחד בסופי השבוע. באמצע הרחוב נמצא בניין גדול וחדש, שבתוכו נמצאים אולמי טוסקה, אולמי האירועים המרכזיים של האזור. שתי הגלריות של טוסקה נמצאות בקומה השנייה של המתחם, ודרך המרפסות ניתן לקבל נוף נאה לכל השכונות החדשות של פתח תקווה. המרפסות הן חלק בלתי נפרד מהגלריות, והחגיגות נערכות גם בהן.

חמים ומשודרג

שתי הגלריות הן מודולריות וניתנות לשינוי, ולכן הלקוחות מעורבים מאוד בסידור של המקום לפני האירוע. הצוות במקום הוא צעיר ותוסס, אך שירותי ומלא ניסיון, כך שכל בעיה נתקלת בטיפול מיידי ויש מאמץ לקבל כל בקשה. המקום כולו מעוצב בטאץ' איטלקי קלאסי וטוסקני, ויש הרגשה חמימה וביתית, אך גם יוקרתית. האוכל במקום הוא טרי ומגוון, ומוכן על ידי צוות טבחים מיומן שלא נותן לאף אחד מהאורחים ללכת הביתה לא מרוצה.

Loading
בחר קטגוריה
אולם
אולם אירועים
אולמות
אירועים
בר מצווה
בת מצווה
גן אירועים
גני אירועים
הפקת אירועים
השכרת מקום
חדר פרטי לאירועים
חדר קריוקי
חדרי קריוקי
חינה
יום הולדת
לופט
מועדון בת מצווה
מועדון לבת מצווה
מועדוני בת מצווה
מועדונים
מסיבת
מסעדה
מסעדות
מקום לאירוע
מקום לאירועים
מקומות
מקומות לאירועים
קריוקי
רעיונות לבר מצווה
רעיונות ליום הולדת
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בהוד השרון
בהרצליה
במרכז
בסגולה
בפתח תקווה
בפתח תקווה סגולה
ברעננה
בשרון
בתל אביב
פתח תקווה
צפון
רעננה
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים
דילוג לתוכן