אולם אירועים קטנים בפתח תקווה

ישנו שינוי גדול בקונספט של אירועים בישראל. אנשים מחפשים פחות ופחות אחר מקומות גדולים וקיטשיים, ורבים הולכים על  מקומות קטנים יותר, בהם אפשר לתת תשומת לב גדולה יותר לכל אחד מהאורחים. יש הרבה מאוד מקומות המתאימים לאירועים קטנים עד בינוניים ברחבי הארץ, אם כי באזור השרון והמרכז אנו רואים מספר מוגבר של אולמות קטנים וקומפקטיים, אשר מסוגלים לתת הרבה יותר ללקוח. כאשר מחפשים אחר אולם אירועים קטנים בפתח תקווה אפשר לראות כי האופציות הן רבות, אם כי יש לקחת הרבה מאוד פרמטרים בחשבון. חשוב להסתכל על אופי האירוע, כמות האנשים, המיקום ורמת האוכל לפני בעת הבחירה.

הביקוש הוא גדול ויש כיום הרבה חתונות, בר מצוות, בריתות ואפילו אירועים עסקיים קטנים שנערכים באולמות בכל רחבי הארץ. האופציה הבולטת והטובה ביותר בפתח תקווה היא זו שמציעים אולמי טוסקה. בחיפוש אחר אולם אירועים קטנים בפתח תקווה והסביבה, ניתן לראות שיש מגוון, אם כי כאשר רוצים את המיקום והאירוח המושלמים, בטוסקה יודעים לספק את הסחורה. שתי הגלריות של הטוסקה נמצאות בבניין יוקרתי במרכזו של רחוב השחם, שהוא רחוב הבילויים של פתח תקווה. הבניין הוא יוקרתי, ובתוך שתי הגלריות ניתן למצוא מרפסות גדולות, שמשקיפות על האזור היוקרתי שמסביבו של מרכז יכין השכן.

למקסם את הערב

בטוסקה שמים דגש על יחס ואכפתיות כלפי הלקוחות, וזה מתחיל מהבעלים ומגיע עד לאחרון העובדים הזוטרים. הצוות הוא צעיר ורענן ודי שונה ממה שנהוג לראות באירועים. האוכל שמוגש לאורחים הוא מוקפד וברמה גבוהה, כאשר הוא שונה מאוד מהאוכל ההמוני באירועים הגדולים. אירועים קטנים הם הרבה יותר מהנים עבור האורחים, ובטוסקה יודעים למקסם את הערב לרווחתם של כל הנוכחים.

Loading
דילוג לתוכן