אולם אירועים קטנים בפתח תקווה

ישנו שינוי גדול בקונספט של אירועים בישראל. אנשים מחפשים פחות ופחות אחר מקומות גדולים וקיטשיים, ורבים הולכים על  מקומות קטנים יותר, בהם אפשר לתת תשומת לב גדולה יותר לכל אחד מהאורחים. יש הרבה מאוד מקומות המתאימים לאירועים קטנים עד בינוניים ברחבי הארץ, אם כי באזור השרון והמרכז אנו רואים מספר מוגבר של אולמות קטנים וקומפקטיים, אשר מסוגלים לתת הרבה יותר ללקוח. כאשר מחפשים אחר אולם אירועים קטנים בפתח תקווה אפשר לראות כי האופציות הן רבות, אם כי יש לקחת הרבה מאוד פרמטרים בחשבון. חשוב להסתכל על אופי האירוע, כמות האנשים, המיקום ורמת האוכל לפני בעת הבחירה.

הביקוש הוא גדול ויש כיום הרבה חתונות, בר מצוות, בריתות ואפילו אירועים עסקיים קטנים שנערכים באולמות בכל רחבי הארץ. האופציה הבולטת והטובה ביותר בפתח תקווה היא זו שמציעים אולמי טוסקה. בחיפוש אחר אולם אירועים קטנים בפתח תקווה והסביבה, ניתן לראות שיש מגוון, אם כי כאשר רוצים את המיקום והאירוח המושלמים, בטוסקה יודעים לספק את הסחורה. שתי הגלריות של הטוסקה נמצאות בבניין יוקרתי במרכזו של רחוב השחם, שהוא רחוב הבילויים של פתח תקווה. הבניין הוא יוקרתי, ובתוך שתי הגלריות ניתן למצוא מרפסות גדולות, שמשקיפות על האזור היוקרתי שמסביבו של מרכז יכין השכן.

למקסם את הערב

בטוסקה שמים דגש על יחס ואכפתיות כלפי הלקוחות, וזה מתחיל מהבעלים ומגיע עד לאחרון העובדים הזוטרים. הצוות הוא צעיר ורענן ודי שונה ממה שנהוג לראות באירועים. האוכל שמוגש לאורחים הוא מוקפד וברמה גבוהה, כאשר הוא שונה מאוד מהאוכל ההמוני באירועים הגדולים. אירועים קטנים הם הרבה יותר מהנים עבור האורחים, ובטוסקה יודעים למקסם את הערב לרווחתם של כל הנוכחים.

Loading
בחר קטגוריה
אולם
אולם אירועים
אולמות
אירועים
בר מצווה
בת מצווה
גן אירועים
גני אירועים
הפקת אירועים
השכרת מקום
חדר פרטי לאירועים
חדר קריוקי
חדרי קריוקי
חינה
יום הולדת
לופט
מועדון בת מצווה
מועדון לבת מצווה
מועדוני בת מצווה
מועדונים
מסיבת
מסעדה
מסעדות
מקום לאירוע
מקום לאירועים
מקומות
מקומות לאירועים
קריוקי
רעיונות לבר מצווה
רעיונות ליום הולדת
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בהוד השרון
בהרצליה
במרכז
בסגולה
בפתח תקווה
בפתח תקווה סגולה
ברעננה
בשרון
בתל אביב
פתח תקווה
צפון
רעננה
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים
דילוג לתוכן