אולם אירועים בתל אביב

חתונות, בריתות, בר מצוות ואירועים עסקיים הם חלק בלתי נפרד מהלו"ז של מרבית האנשים בישראל מדי שנה. לרוב, מדובר באירועים די גדולים שכוללים כמה מאות אנשים ובעיקרן חתונות מפוצצות ומסורתיות. עם זאת, יש לא מעט אנשים שבוחרים כיום ללכת על אירועים קטנים ואינטימיים יותר, שנערכים באולמות מותאמות. באירועים קטנים יש דגש גדול יותר על איכות, שכן יש פחות אורחים ואפשרות גדולה יותר לתת להם את מה שהם צריכים. כאשר הולכים על אירוע קטן, אפשר להשקיע באוכל איכותי יותר, אלכוהול ברמה גבוהה, או אפילו לתת דגש על בידור ממוקד יותר.

יש הרבה מאוד מקומות ברחבי הארץ המציעים כיום אולמות מותאמים לאירועים קטנים, כאשר הטובים ביותר יודעים מה נדרש כדי להרים אירוע קטן מבחינת היקפו, אך גדול מבחינת הרושם שהוא מותיר. כאשר חושבים על אולמות אירועים קטנים, העיר הראשונה שעולה לראש היא תל אביב. בבירור לגבי אולם אירועים בתל אביב מקבלים לא מעט אפשרויות של אולמות קטנים וקומפקטיים, אך תל אביב כמו תל אביב, באה עם קושי מובנה של פקקים, חוסר בחנייה וכמובן תמחור גבוה. לכן, חשוב להסתכל גם על אלטרנטיבות איכותיות, דוגמת פתח תקווה.

ערב יוצא דופן

הפיתוח המסיבי שנעשה בפתח תקווה בשנים האחרונות הביא איתו גם אולמות אירועים איכותיים, כאשר אחד הטובים ביותר הוא הטוסקה. אולמי טוסקה יושבים ברחוב הבילויים הרשמי של פתח תקווה – רחוב השחם, בבניין מפואר ומרשים, מול חנייה חינמית. האזור הוא מאוד נגיש ומושך אליו קהל צעיר גדול מדי יום. בטוסקה יש שתי גלריות מעוצבות בטאץ' איטלקי טוסקני ומסורתי, וישנו דגש גדול על אוכל מוקפד, אלכוהול טוב, ובידור ברמה גבוהה, כולל אפשרות לחבר מערכת קריוקי לגלריות וליהנות מערב יוצא דופן.

Loading
בחר קטגוריה
אולם
אולם אירועים
אולמות
אירועים
בר מצווה
בת מצווה
גן אירועים
גני אירועים
הפקת אירועים
השכרת מקום
חדר פרטי לאירועים
חדר קריוקי
חדרי קריוקי
חינה
יום הולדת
לופט
מועדון בת מצווה
מועדון לבת מצווה
מועדוני בת מצווה
מועדונים
מסיבת
מסעדה
מסעדות
מקום לאירוע
מקום לאירועים
מקומות
מקומות לאירועים
קריוקי
רעיונות לבר מצווה
רעיונות ליום הולדת
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בהוד השרון
בהרצליה
במרכז
בסגולה
בפתח תקווה
בפתח תקווה סגולה
ברעננה
בשרון
בתל אביב
פתח תקווה
צפון
רעננה
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים
דילוג לתוכן