אולם אירועים בפתח תקווה סגולה

צומת סגולה היא אחת הצמתים המפורסמות ביותר בישראל. היא מהווה צומת מרכזית בשרון, והיא מהווה אבן פינה בפתח תקווה והשרון כולו. הצומת ידועה בכך שהיא כוללת גם מרכזי בילוי, חנויות גדולות ולא מעט מסעדות בסביבתה, כך שהיא מהווה מוקד עלייה לרגל. באופן כללי, פתח תקווה השתדרגה בשנים האחרונות והתפתחה מאוד, במיוחד בנושא של בילוי והנאה. מעבר לסגולה, ישנו גם את רחוב השחם ומרכז יכין, שהוא למעשה אזור אחד עם הרבה מאוד מקומות בילוי דמות מסעדות וברים.

בחיפוש אחר אולם אירועים בפתח תקווה סגולה היא כמובן אופציה, אך ברחוב השחם נמצא אחד מהאולמות הטובים ביותר במרכז הארץ. אולמי טוסקה נמצאים בתוך בניין חדש ומרשים באמצע רחוב השחם, והם כוללים בתוכם שתי גלריות – גדולה וקטנה. שתי הגלריות מותאמות לאירועים מכל הסוגים והן גם מודולריות, שכן ניתן לשנות את הנראות וההעמדה של כל האלמנטים בהתאם לסוג האירוע ולרצונות של הלקוח. האוכל בטוסקה הוא ברמה גבוהה מאוד ומוגש על ידי טבחים מוכשרים, והמקום מביא איתו הרבה מאוד יתרונות גם בנושא הבידור, שכן ניתן אף לחבר לכל אחת מהגלריות מערכת קריוקי חדשנית ולהוסיף עוד אלמנט לאירוע.

עיצוב ונראות

היתרון של צומת סגולה הוא שהיא נוחה להגעה, כולם מכירים אותה, ויתרה מכך, היא נמצאת רק 5 דקות נסיעה ממרכז יכין ומרחוב השחם. האזור מלא בחנייה חינם ומאפשר ללקוחות ליהנות בלי לחשוב יותר מדי על לוגיסטיקה מעצבנת, כפי שאפשר למצוא בלא מעט אולמות במרכז ובשרון. שתי הגלריות של הטוסקה מעוצבות בטאץ' איטלקי מסורתי, וקשה מאוד שלא להתחבר לנראות של המקום, שכולל גם שתי מרפסות גדולות שמשקיפות על כל פתח תקווה החדשה והמתפתחת.

Loading
בחר קטגוריה
אולם
אולם אירועים
אולמות
אירועים
בר מצווה
בת מצווה
גן אירועים
גני אירועים
הפקת אירועים
השכרת מקום
חדר פרטי לאירועים
חדר קריוקי
חדרי קריוקי
חינה
יום הולדת
לופט
מועדון בת מצווה
מועדון לבת מצווה
מועדוני בת מצווה
מועדונים
מסיבת
מסעדה
מסעדות
מקום לאירוע
מקום לאירועים
מקומות
מקומות לאירועים
קריוקי
רעיונות לבר מצווה
רעיונות ליום הולדת
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בהוד השרון
בהרצליה
במרכז
בסגולה
בפתח תקווה
בפתח תקווה סגולה
ברעננה
בשרון
בתל אביב
פתח תקווה
צפון
רעננה
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים
דילוג לתוכן